Nikita 35ZX Posted December 4, 2011 Report Posted December 4, 2011 Народ подскажите что за флэш моб будет в пиплсе 7го в 16.00?? Quote
Nikita 35ZX Posted December 4, 2011 Author Report Posted December 4, 2011 *facepalm тыкСказать трудно?? Quote
Luxor Posted December 5, 2011 Report Posted December 5, 2011 А я то откуда знаю?!Я тебе ссылку на ветку флешмоберов кинул.Не будь слоупоком перейди по ссылке и там смотри или спрашивай Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.